SKUTECZNE ODCHUDZANIE POMOŻEMY CI SKUTECZNIE SCHUDNĄĆ!
ćwiczenia odchudzające
 

SKUTECZNE ODCHUDZANIE

Oto 5 zasad skutecznego odchudzania:

MOTYWACJA - pierwszą istotną rzeczą jest "chęć, żeby schudnąć". Warto uświadomić sobie powody dla których warto zrzucić zbędne kilogramy. Może to być motywacja związana ze zdrowiem, atrakcyjnym wyglądem czy też lepszą formą fizyczną i wydajnością.

WYBÓR ODPOWIEDNIEJ DLA NAS METODY ODCHUDZANIA - każdy jest inny, dlatego przy wyborze diety czy ćwiczeń warto dobrać ją do aktualnej masy ciała, przebytych chorób, płci, a także wieku. Warto w tym celu poradzić się profesjonalnego dietetyka i trenera, który ułoży dla nas zrównoważony plan treningowy.

WYTRWAŁOŚĆ - nie spodziewajmy się cudów z dnia na dzień. Zbyt duże oczekiwania, mogą tylko sprawić że po miesiącu poczujemy się rozczarowani i zupełnie zniechęcimy się do diety i ćwiczeń. Na schudnięcie dajmy sobie minimum rok, zwłaszcza jeśli nie chcemy stosować wyniszczających organizm tabletek odchudzających czy poddawać się zabiegom chirurgicznym. Warto zdawać sobie sprawę, że nawet najlepszym sportowcom efekty treningowe pojawiają się dopiero po roku.

STOSOWANIE DIETY I TRENINGU - "bez pracy nie ma kołaczy", czyli bez podjęcia wyzwania związanego z treningami i dietą nie mamy szans na osiągnięcie zadowalających wyników w zrównoważonym odchudzaniu.

ZMIANA PRZYZWYCZAJEŃ - chcąc utrzymać na stałe zgrabną sylwetkę i dobrą kondycję warto zmienić na stałe nawyki żywieniowe, a także wprowadzić jakąkolwiek formę ruchu na co dzień.

 

odchudzanie skuteczne odchudzanie
Ćwiczenia odchudzające
Partnerzy
Copyright SPORTIV
  Design by FoLiO